İstanbul Fuar Merkezi
İleri bir tarihe ertelenmiştir

Haberler

Hep birlikteyiz!

26 Mart 2020

COVID-19’un özel hayatlarımız kadar profesyonel hayatlarımıza da etkisi altına aldığı bu dönemde sizlerin sağlığı doğal olarak organizasyonumuzun mutlak önceliğidir.

Gelişmeleri yakından takip etmekle beraber, Sonbahar 2020 etkinliklerimizin belirlenen tarihlerde düzenleneceğinin altını çizmek isteriz. Tüm ekip arkadaşlarımız söz konusu etkinliklere en iyi şekilde hazırlanmak ve bir sonraki ARCHITECT@WORK’te sizleri ağırlamak adına home ofislerinden harıl harıl çalışmaya devam etmektedirler.

Daha fazla bilgi

ARCHITECT@WORK’ü Instagram’da takip edin!

10 Ocak 2017

Günlük çalışmalarımızı yakından görmek ister misiniz? Deneyimlemek istediğinizin bir etkinlik mi var? Peki ARCHITECT@WORK hakkında kendi içeriğinizi paylaşmaya ne dersiniz?

Artık hepsi mümkün! Instagram hesabımızı takip edin ve tüm gelişmelerden haberdar olun.

@architect_at_work

Daha fazla bilgi

İlk kez düzenlenen ARCHITECT@WORK TURKİYE övgüyle karşılandı

8 Kasım 2016

 

4-5 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlenen ilk ARCHITECT@WORK İstanbul etkinliğinin gerek ziyaretçi gerekse katılımcılarımız açısından başarılı geçtiğini sizlerle paylaşmak bize mutluluk veriyor.

Yeni ve şık konsepti ile beğeni toplayan ARCHITECT@WORK İstanbul’u, Cuma 608 ve Cumartesi 719 olmak üzere toplamda 1327 mimar ve iç mimar ziyaret etti. Özenle seçilen 80’den fazla yeniliğin 2 gün boyunca seçkin bir kitleye tanıtıldığı bu etkinliğin sunum ve sergileri de ilgi odağı oldu.

....

Daha fazla bilgi

ARCHITECT@WORK denizleri aşıyor: konseptimiz Kanada’yı fethediyor

4 Mayıs 2016

Yıllardır var olan ARCHITECT@WORK konsepti hiç bir zaman yeni fırsatları kaçırmamıştır. Git gide daha fazla katılımcının denizaşırı bir ARCHITECT@WORK etkinliği arzu etmesi üzerine organizasyonumuz mümkün olan en iyi konumu bulmak için kollarını sıvadı. Bu nedenle sizlere en iyi konumu Toronto, Kanada’da bulduğumuzu duyurmaktan gurur duyarız.

ARCHITECT@WORK Toronto 17-18 Mayıs 2017’de 11:00-19:00 saatlerinde Enercare Centre’de yer bulacaktır.  Böylece Kanada ARCHITECT@WORK’ün düzenlendiği 14. ülke, toplamda ise 22. etkinlik olacaktır!

Kanada’daki pazarlama konseptimizin arayüzü, etkinlikte yakın ilişkiler içinde olacağımız ARCHELLO tarafından düzenlenecektir. Bu heyecan verici yeni deneyime dahil olmak ister misiniz? Öyleyse daha fazla bilgi (yer planı, başvuru formu, ücret,….) için hiç çekinmeden bizimle canada@architectatwork.com adresinden temasa geçin.

Daha fazla bilgi

ARCHITECT@WORK Barselona’da yepyeni bir etkinlikle karşınızda!

11 Nisan 2016

Geçmiş yıllarda bir çok katılımcının ARCHITECT@WORK’ü İspanya’da görme isteğini dikkate alarak İspanya’yı  bir süredir takibe aldığımızı söyleyebiliriz. Bu bilgilere ekonomisinin de tekrar doğrulmasını eklediğimizde, İspanya pazarının bu ayrıcalıklı etkinliğin ilkine  hazır olduğunu söylemek mümkündür. ARCHITECT@WORK Barselona 29-30 Mart 2017’de 13:00-20:00 saatlerinde CCIB – Centre de Convencions International de Barcelona’da yer bulacaktır. Bu yeni yolculuğa dahil olun ve bizimle yer planı ve başvuru formu için spain@architectatwork.com adresi üzerinden temasa geçin.

Daha fazla bilgi

ARCHITECT@WORK Istanbul Türkiye’de ilk defa 4- 5 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

13 Ocak 2016

ARCHITECT@WORK’ün Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, İngiltere, Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya ve Danimarka’daki sıra dışı başarısının ardından, bu eşsiz organizasyon Türkiye’ye de geliyor.

ARCHITECT@WORK ayrıcalıklı karakteri ve yeniliḡe odaklı yaklaşımı ile diḡer yapı organizasyonlarından tamamen farklı bir etkinliktir. Mimarlar ve diḡer yapı uzmanları için özel olarak hazırlanmış bu etkinlik, başarısını bu önemli faktörlere borçludur.

Daha fazla bilgi

Tasarım & Plan

Medya partneri